fbpx

Tag: pes 2021

Shkarkoni PES 2021 Lite dhe luajeni lojën falas
Versioni lite është gjithashtu i disponueshëm me suport për PS5 dhe Xbox Series X | S Kjo kohë e vitit ka ardhur përsëri, siç jemi mësuar me Konami në vitet e fundit, të zbulojë versionin krejt të ri falas të…
Konami sjell sot season update në PES 2021
Data pack 3.0 ka sjellë update-tin sezonal të eFootball PES 2021, duke sjellë me vete një mori skanime të fytyrash të reja lojtarësh, kits dhe më shumë Si fillim, ka 85 fytyra të reja dhe të përditësuara të lojtarëve të…
Roma nuk do të jetë në FIFA 21 pasi nënshkruan me Konami për PES
Skuadra italiane do të paraqitet vetëm në lojën e Konami për vitin e ardhshëm, e parashikohet për vitet në vazhdim, dhe nuk do të përfaqësohet në ekskluzivitetin rival, FIFA 21 Klubi i Seria A, Roma, ka njoftuar një marrëveshje ekskluzive…
PES 2021 merr një datë lëshimi në shtator
Kohami kohët e fundit njoftoi se po i afrohej këstit të rradhës në Pro Evolution Soccer këtë vit. PES 2021 do të jetë një 'update sezonal' sesa një lojë e re e plotë, dhe sot zbulohet se çfarë do të…
PES në next-gen do të jetë një “nivel krejt tjetër”, sipas Konami
PES 2021 do të dalë si "update sezonal" Konami aktualisht është "duke punuar fort" në një lojë të gjeneratës së ardhshme PES që do të sjellë ekskluzivitetin "në një nivel krejt të ri" me modele lojtarësh më realiste, animacione, fizikë…
PES 2021 humbet liçensat e Milanit dhe Interit
Dhe skuadrat me siguri do të kenë emra të rremë Duket se koha kur PES kishte ekipe të famshme me emra si Man Blue dhe North London, po vjen përsëri për Konami. Në veçanti, kompania japoneze njoftoi se PES humbi…