fbpx
Konami: “Ishte vendimi i Sony për të hequr PES 2019 nga PS Plus”
Konami ka thënë se vendimi për të hequr Pro Evolution Soccer 2019 nga lojërat e korrikut për PS Plus ishte plotësisht i Sony. PES 2019 u prezantua fillimisht si një nga dy lojërat falas, por papritur Detroit: Become Human i…
Çfarë duhet të dini për Data Pack 5 Update të PES 2019
Konami ka sjellë një tjetër Data Pack Update për PES 2019. Ky patch, që për momentin është i disponueshëm në PS4, Xbox One dhe PC, ka ndryshime në grafikë dhe shton fytyra të reja në koleksionin e lojtarëve. Te lojtarët…
Konami ka kthyer PES 2018 mobile në PES 2019 mobile
Konami ka update-uar PES 2018 mobile në PES 2019 mobile Loja e re përfshin local match mode, local league mode, friend match mode (për të luajtur kundër një prej miqve tuaj) dhe online match mode. Loja online ka liçensë zyrtare…
F1 2018 mban kryen e shitjeve në UK
Jemi në fillimin e një prej muajve më të ngarkuar të vitit për lojëra, dhe tabela javore fizike e Mbretërisë së Bashkuar po fillon të shohë disa ndryshime. Një grusht lojërash të reja u lançua javën e kaluar, por vetëm…