fbpx
PUBG Mobile dëbon edhe 12 lojtarë të tjerë profesionalë
PUBG ka dëbuar mbi 13 milion lojtarë që kur shifrat e këtyre të fundit u bënë publike në qershor të 2017 Tencent Games ka njoftuar se loja e saj battle-royale PUBG ka kaluar shifrën e 200 milion shkarkimeve dhe ka…