Tag: pearl abyss

Shikoni trailerin e lançimit të DokeV
Ajo është një nga tre lojërat që Pearl Abyss njoftoi në G-Star 2019. Gjatë eventit të G-Star 2019, zhvilluesi korean Pearl Abyss solli tre trailera për tre lojëra të reja që i kishte njoftuar më herët gjatë këtij muaji. Të…
Shikoni trailerin e lançimit të Crimson Desert
Crimson Desert është loja më e re nga zhvilluesit e Black Desert. Pearl Abyss, një kompani zhvillimi nga Koreja e Jugut e njohur për Black Desert Online, ka nxjerrë sot trailer-at për tre lojëra MMO që kishte njoftuar më herët…
Plan 8, loja më e re nga zhvilluesi i CS:GO, vjen me një trailer të ri
Një nga zhvilluesit origjinalë të CS:GO është pjesë e projektit. Pearl Abyss publikoi trailerin e parë për lojën e re multiplayer online shooter PLAN 8 gjatë konferencës G-Star 2019 si edhe planet për lançimin e lojës në konsola dhe PC.…
Pearl Abyss zbulon 3 MMO dhe një lojë fighting të quajtur Shadow Arena
Më shumë detaje do të zbulohen në 14 nëntor Pearl Abyss, kompania gaming nga Korea e Jugut e njohur kryesisht për Black Desert Online dhe për blerjen e CCP Games vitin e kaluar, zbuloi tre lojëra të treja MMO si…
“Black Desert Online” shton një Battle Royale Mode të ri
Mode i ri është tanimë në Early Access Zhanri battle royale është kudo. Mbase nuk është një formë e re e lojës online, por lojra si PUBG dhe Fortnite padyshim që e kanë çuar këtë zhanër në nivele të papara…