Arthur Shelby thotë se Season 6 i Peaky Blinders do të vijë së shpejti
Vëllai i Thommy Shelby i risiguron fansat për sezonin e ri. Në 2020n Paul Anderson donte të sillte pak lajme të mira për fansat e Peaky Blinders, mbi të gjitha përsa i përket rikthimit të shumëpritur të serive. Sado që…
A e imagjinoni dot Peaky Blinders pa Cillian Murphy? Ja se si e mori ai rolin
Çdo gjë ndryshoi me një sms. Peaky Blinders është një nga serialet më të njohura në të botë, por a do të ishit në gjendje ta imagjinoit atë pa Cillian Murphy si Tommy Shelby? As ne dhe as krijuesi i…
Loja e re Peaky Blinders do të vijë për PS4, Xbox One, PC dhe Switch
Njihuni me Peaky Blinders: Mastermind Shumë herë në të kaluarën, seriali dhe filmat e famshëm kanë arritur të shohin një transferim në lojëra, duke i dhënë lojtarëve më shumë kohë me personazhet që donin. Një nga seritë më të adhuruara…