fbpx
Demoja e gameplay-it të Cyberpunk 2077 do të bëhet publike në PAX West
Për pak muaj mund të nisni udhëtimin për në Night City Pamë trailer-in, pamë Keanu Reeves, por demon e Cyberpunk 2077 deri më tani pak veta e kanë parë. Si në rastin e demos së parë në E3, CD Projekt…
Praey for the Gods: Pamje gameplay nga PAX West 2018
No Matter Studios gjatë Pax West 2018 zbuloi pamje të reja gameplay për aventurën e ardhshme të veprimit të Praey for the Gods. Në këtë gameplay, ne shohim heroinën tonë të eksplorojë botën akullt të lojës, përmes shpellave të bukura…
Ja çfarë ka planifikuar PlayStation për PAX West
PAX West 2018 do të vijë për disa ditë, dhe mund të vëni bast që prania e PlayStation do të ndjehet atje. PlayStation po merr disa kabina në këtë event, duke shfaqur kabinat 103, 109, 203 dhe 209. Në shfaqje do…