Tag: paramount

Abonentët e Xbox Game Pass Ultimate marrin një bonus të madh
Le ta pranojmë, Xbox Game Pass është një marrëveshje e mrekullueshme. Kur bëhet fjalë për shërbimet e abonimit të lojërave përgjithësisht pranohet nga pothuajse të gjithë se Microsoft di ta bëjë më së miri. Epo, vetëm për të përmirësuar edhe…
Publikohet traileri i ri i Halo
Sapo është publikuar një trailer i ri zyrtar për serialin Halo në Paramount+. Seriali është vendosur të debutojë ekskluzivisht në Paramount+ duke filluar të enjten, 24 mars, me episode të tjera që do të publikohen në atë ditë në javët…
Spin-off i A Quiet Place do të vijëvitin e ardhshëm
Nëse ju pëlqeu A Quiet Place dhe A Quiet Place Part 2, ne kemi një lajm të mirë për ju, do të vijnë shumë të tjera. Krahas konfirmimit se një spin-off i shpallur më parë për ishte ende duke u…
Një film i Baby Shark po vjen nga Paramount
Muajin e kaluar, video e YouTube Baby Shark arriti një rekord me mbi 10 miliardë shikime. Dhe tashmë Paramount ka njoftuar se një film i Baby Shark do të vijë së shpejti. Filmi në fjalë është do të prodhohet nga…
Paramount po përgatit sezonin e dytë të Halo Series
Pas gati një dekade pritjeje, seriali televiziv Halo është pothuajse këtu. Paramount njoftoi sot se pas debutimit të sezonit të parë të serialit televiziv Halo muajin e ardhshëm, ne do të bëjmë që sezoni 2 të vazhdojë gjithashtu. David Wiener…
Fortnite mund të sjellë Teenage Mutant Ninja Turtles në lojë
Në episodin e fundit të podcast-it XboxEra – i cili shpesh zbulon thashetheme befasuese, si zbulimet e episodit të fundit rreth Rare's Everwild që është "një rrëmujë e vërtetë" ose, më e përshtatshme, për Doom Slayer që vjen në Fortnite…
Një film i ri live-action i Transformers do të vijë në 2022
Falë Paramount Pictures, treni i Transformers do të niset edhe një herë nga stacioni, pasi studioja ka zbuluar datën e premierës së filmit të ri të Transformers. Data është planifikuar për në 24 qershor 2022, por ende nuk e dimë…
Poducenti i Sonic thotë se fansat do të jenë shumë të kënaqur me dizajnin e ri
Kur traileri i parë i filmit Sonic the Hedgehog doli në sipërfaqe, njerëzit nuk ishin shumë të lumtur me të . Kjo prej dizajnit të vetë Sonic. Drejtuesit e filmit kishin përdorur elemente të ngjashme me versionin original, por gjithsesi…
Regjizori i Sonic The Hedgegog premton ta ndryshojë pamjen e Sonic
Interneti mbart një fuqi masive Jo më larg se para pak ditësh u publikua traileri i adaptimit në film të videolojës Sonic The Hedgehog dhe auchh, njerëzit nuk ishin aspak të lumtur me mënyrën se si e kishin realizuar personazhin…