Tag: Paradis

Attack on Titan zbulon një sekret të dhimbshëm(SPOILER)
Attack on Titan ka shpalosur çdo gjë në sezonin e tij të fundit, me betejën midis Eldianëve të Paradisit dhe ushtarëve të Marley duke marrë një kthesëme Eren Jaeger që merr fuqinë e Founding Titan. Tani, fansat kanë zbuluar një…
Eren Jaeger është protagonisti më interesant në anime
Nuk ka pasur kurrë një personazh në anime si Eren Jaeger i Attack On Titan, madje edhe para sezonit të fundit të serialit. Duke humbur nënën e tij dhe duke i larguar mundësitë që bota përtej ofronte në episodin e…
Crunchyroll bën hype Attack on Titan me një trailer të ri
Crunchyroll po bëhet gati për rikthimin e Attack on Titan me një trailer të ri për episodet e fundit! Me mbylljen e vitit, episodet e fundit të animes të planifikuar që në vjeshtë, kanë filluar të shfaqen premierë. Kjo do…
Attack on Titan mund të planifikojë më shumë projekte në të ardhmen
Attack on Titan është një nga ato seriale që mund të vazhdojnë për një kohë të gjatë. Pavarësisht se manga ka mbaruar, anime po shkon drejt serive të fundit dhe seriali po vazhdon të grumbullojë fansa. Dhe falë një postimi…