Tag: paladins epic pack

Epic Games Store zbulon lojërat falas
Këtë javë, ju mund të merrni lojën që ju lejon të pretendoni se zotëroni disa nga kartat grafike më të mira, PC Building Simulator, dhe si kurrë më parë, Epic ka zbuluar edhe lojën falas të javës së ardhshme. Këtë…