Tag: overcooked

Ky dentist ju pastron dhëmbët falas nëse e mundni në Super Smash Bros.
Nëse do të kishte një lojë që dentistët do e kishin të preferuar do të ishte Super Smash Bros. Ultimate? Ndoshta Surgeon Simulator  ose ndoshta diçka Overcooked. Por si dikush që tashmë bën një punë stresuese, më shumë stres në…
Konfirmohen lojërat falas të Shtatorit për PlayStation
Tre lojërat e ardhshme për PS Plus janë shpallur dhe ato përfshijnë një përzierje lojërash familjare dhe jashtëzakonisht jo-familjare. Versioni PS5 i Overcooked! All You Can Eat, si dhe Hitman 2 dhe Predator: Hunting Grounds për PS4 janë të gjitha…
Lojërat falas më të fundit të PlayStation Plus janë të shkëlqyera
Lojërat falas të shtatorit të PlayStation Plus duket se kanë ardhur para njoftimit zyrtar dhe, një numër i mirë i abonentëve po ankohen edhe një herë se nuk po marrin lojërat që donin ose prisnin.  Dealabs ka një rekord mjaft…
Overcooked është falas këtë javë në Epic Games Store
Nëse e humbët vitin e kaluar, kjo është mundësia juaj. Overcooked është falas në Epic Games Store për një javë dhe nëse kjo fjali ju vjen si e dëgjuar, është sepse loja ka qenë edhe një herë tjetër më parë…
Lojërat më të mira të Krishtlindjeve për PC-në tuaj
Krishtlindjet janë ashtuquajtur si periudha më e bukur e vitit. Është periudha ku në vend që të dalesh jashtë në të ftohtë, është ide më e mirë të qëndrosh brenda i mbuluar me batanije dhe të luash lojëra në cfarëdolloj…