fbpx

Tag: outlast

Red Barrels zbulon The Outlast Trials, një lojë multiplayer
The Outlast Trials do të luhet nga katër lojtarë Seria Outlast do të kthehet multiplayer. Loja e ardhshme e kësaj serie të frikshme, e quajtur The Outlast Trials, do t'ju japë mundësinë të eksploroni universin horror, duke ju sjellë co-op…
Zhvilluesit e Outlast hedhin shenja drejt Outlast 3
A do të jetë Outlast 3 apo një lojë tjetër? Red Barrels, zhvilluesit e Outlast, postuan imazhin e mëposhtëm ditën e Halloween një imazh në Twitter, duke premtuar gjithashtu se do të zbulojnë më shumë së shpejti. Megjithatë, ky teaser…
Outlast 2 në dispozicion për Xbox One, PC dhe PS4
Outlast 2 është loja më e fundit në first-person horror pa armë. Zhvilluesit e titullit të first-person horror, Outlast, janë kthyer përsëri me një sequel. Red Barrels kanë lançuar instalimin e tyre te fundit në rrjetin e Outlast-it për PC,…