Tag: osutsuki

Boruto zbulon identitetin e vërtetë të Kashin Koji
Boruto: Naruto Next Generations më në fund konfirmuan identitetin e vërtetë të Kashin Koji me episodin më të ri të serisë anime! Faza Otsutsuki Awakening e sagës Kawaki ka arritur një fazë të re intensive. Pasi Naruto Uzumaki dhe të…