Tag: oscar isaac

“Dune:Part Two” zyrtarisht do të vazhdojë, vjen në vitin 2023
Dune, adaptimi më i ri me Oscar Isaac, Timothée Chalamet, Zendaya,do të ketë një vazhdim. Sigurisht, titulli zyrtar për filmin është Dune: Part One dhe regjisori Denis Villeneuve gjithmonë kishte planifikuar të tregonte historinë gjatë dy pjesëve. “Doja që në…
Filmi i Metal Gear Solid do të sjellë Oscar Isaac si Solid Snake
Oscar Isaac është përzgjedhur për të luajtur Solid Snake në adaptimin e ardhshëm të filmit Metal Gear Solid. Aktori që luajti pilotin Poe Dameron në trilogjinë e fundit të Star Wars dhe Duke Leo Atreides në Dune, së shpejti do…