Tag: open beta

M16 dominon në Call of Duty: Black Ops Cold War
Cdo gjë që duhet të dini rreth M16 si dhe loadout-i që duhet të merrni për të dominuar në lojë Pushka iconic M16 kthehet në Call of Duty: Black Ops Lufta e Ftohtë dhe lojtarët e kanë përdorur atë për…
Call of Duty: Black Ops Cold War Preview
COD: Black Ops Cold War beta është duke vazhduar dhe po vazhdon të zgjerohet Për 15 vitet e fundit, ekskluziviteti Call of Duty ka lëshuar një lojë çdo vit pa dështuar. Vitin e kaluar u përpoq të rinovonte veten duke…
Open beta e Resident Evil Resistance është më në fund live
Open beta supozohej të vinte në fundjavë por disa vonesa të vogla teknike bënë që ju të keni mundësinë duke filluar nga dje të provoni lojën. Ju mund të shkarkoni versionin e PC përmes Steam, dhe PS4  po ashtu (por…
Legends of Runeterra do të vijë në open beta javën e ardhshme
Open beta gjithashtu do të sjellë sezonin e parë ranked Pas dy testimeve paraprake, Legends of Runeterra, loja me letra e League of Legends, do të vijë në open beta në 24 janar. Riot Games e zbuloi këtë ditën e…
EVE Echoes lançohet në open beta në mobile
Merreni anijen tuaj hapësinore kudo me vete! EVE Echoes është një version mobile i serisë mjaft të njohur EVE Online. Ajo kaloi në një program closed alpha disa muaj më parë. Pritej që një beta për EVE Echoes të vinte rreth…
Hearthstone Battlegrounds është live në early access
Hearthstone Battlegrounds, autobattler-i i njoftuar gjatë fundjavës në BlizzCon është live tani, të paktën për ata që ishin pjesëmarrës të BlizzCon dhe ata që kanë blerë paraprakisht Descent of Dragons card bundle. Fatmirësisht për pjesën tjetër, pritja nuk do të…
Anno 1800 ndryshon kursin: do të lançohet fillimisht në Epic Store
Pre-orders në Steam megjithatë ende do të respektohen Loja real-time strategy (RTS) e Ubisoft, Anno 1800 është loja më e fundit e cila lë pas Steam dhe hedh sytë nga Epic Games Store. Ndryshe nga lojërat e shumta të cilat…
Zbulohet se çfarë do të mbajë open beta e The Division 2
Mision i ri dhe harta PvP do të jenë të disponueshme. Siç u zbulua më herët gjatë këtij muaji The Division 2 i Tom Clancy do të ketë një open beta në fillim të muajit Mars. Tashmë Ubisoft ka zbuluar…
Soulcalibur VI: Open Beta Test mund të luhet që sot në PS4
"Mirëseerdhët përsëri në fazën e historisë." Në rast se harruat, Bandai Namco po zhvillon një open beta test për SoulCalibur VI këtë fundjavë. Tiparet beta-s renditen më poshtë dhe gjithashtu do të keni akses në një përzgjedhje të mirë luftëtarësh…
Battlefield V: ‘Open Beta’ është live tashmë në PS4
Vëmendje, ushtarë! EA sapo ka njoftuar se 'open beta' për Battlefield V tani është live në të gjitha rajonet. 🔴 Go, go, go! The #Battlefield V Open Beta is now live for all players. pic.twitter.com/T1ZaNdGThN— #Battlefield V (@Battlefield) 6 September…