Tag: OnlyFans

Accounti OnlyFans i Amouranth u hakua
Nëse keni ndonjë interes për Twitch, shanset janë që ndoshta do ta njihni Amouranth. Kaitlyn 'Amouranth' Siragusa ka pothuajse gjashtë milionë ndjekës në faqen e streamit falë streameve të saj jashtëzakonisht të njohura në vaskë të nxehtë. Në fillim të…
Ninja zbulon se nuk do të bëjë stream vetëm në Twitch
Ninja ka konfirmuar se ai nuk ka më një kontratë ekskluzive streami, që do të thotë se ai mund të transmetojë ku të dojë tani e tutje. Ninja është një nga creator-sat më të shquar, duke vendosur rekorde të Twitch…
Përse Amouranth nuk e ka lënë ende OnlyFans?
Amouranth njoftoi fansat se në qershor të 2022 ajo do të largohej nga OnlyFans por tani jemi duke iu afruar gushtit dhe ajo nuk është larguar ende nga aplikacioni. Komuniteti i Twitch u trondit kur Amouranth deklaroi se ajo planifikoi…
Amouranth tregon fitimet nga OnlyFans pasi hoqi dorë
Amouranth do të heqë dorë nga OnlyFans në qershor. Kjo erdhi si një surprizë për komunitetin e streaming pasi ishte mënyra se si Amouranth më parë po fitonte shumicën e parave të saj. Por sa para fitonte Amouranth në OnlyFans?…
Amouranth heq dorë nga OnlyFans
Kaitlyn “Amouranth” Siragusa thotë se po lë pas jetën e saj e-girl. Amouranth është bërë një nga figurat më ikonike në platformën e njohur të streaming Twitch, e njohur për tendencat e saj të streaming që shtyjnë kufijtë, duke filluar…
Amouranth shpall largimin nga Twitch
Kaitlyn "Amouranth" Siragusa, një nga streamers më të suksesshëm në Twitch, e cila ka synuar të maksimizojë praninë e saj në platformë për të siguruar që qëllimet e karrierës dhe jetës së saj të plotësohen financiarisht. Dikur një stiliste e…
Indiefoxx shpjegon pse u transferua te OnlyFans
Streamer e bërë ban në Twitch, Jenelle 'Indiefoxx' Dagres ka zbuluar se si përvojat e saj negative në platformën në pronësi të Amazon e kanë shtyrë atë të krijojë një llogari OnlyFans. Streamerja 26-vjeçare ishte një nga figurat më të…
OnlyFans i ka ardhur fundi
Faqja e abonimit OnlyFans, e njohur për përmbajtjen e saj për të rritur, ka njoftuar se do të bllokojë fotografi dhe video seksuale nga 1 tetori. Njerëzit do të jenë akoma në gjendje të postojnë përmbajtje nudo në faqe. Por…