fbpx

Tag: online multiplayer

Numri i lojtarëve të Among Us rritet ndjeshëm pas update-it të ri
Among Us sjell një update të ri i cili rikthen lojtarët e vjetër. Siç do të keni dëgjuar, update-i i ri i madh i Among Us tashmë ka arritur, me një hartë Airship, tasks dhe zona për të eksploruar, ndryshime…
Online multiplayer në PS4 do të jetë falas fundjavën e ardhshme
Për të gjithë ju që nuk keni PS Plus Një fundjavë tjetër për multiplayer falas po vjen në PS4 më 8 gusht, njoftoi Sony. Fundjava u zbulua së bashku me serinë e fundit të lojrave falas të PS Plus. Nga…