Tag: one punch man

Tencent njofton shumë lojëra të reja anime
Besojmë se të gjithë fansat e anime do të dëshironin që të shikonin një nga anime e tyre të preferuar si një lojë. Dhe Tencent Games po e bën këtë gjë realitet sipas një informacioni të zbuluar së fundmi. Sipas…
Free Fire do të sjellë një event me One Punch Man
Eventi i parë për Free Fire do të vijë së shpejti dhe do të quhet The Hero Trial. Ky event do përfshijë disa personazhe të njohur dhe shumë skins dhe items të inspiruar nga anime e One Punch Man. Gjithashtu…
Zbulohet data e lançimit të One Punch Man: A Hero Nobody Knows
One Punch Man: A Hero Nobody Knows vjen gjithashtu me një trailer të ri Kanë kaluar disa muaj që kur Bandai Namco zbuloi fillimisht One Punch Man: A Hero Nobody Knows. Në tetor, një closed beta për lojën u zbulua,…
One Punch Man: A Hero Nobody Knows: Zbulohen katër personazhe të tjera
Bandai Namco Entertainment vazhdon të na bombardojë me njoftime dhe trailer-a për lojërat e ardhshme. Specifikisht, kompania tani ka zbuluar katër personazhe që do i shtohen bashkësisë së lojës One Punch Man: A Hero Nobody Knows. Trailer-i zbulon Caenage Kabuto,…
Një lojë e re One Punch Man 3v3 ka dalë dhe fansat po e vënë shumë në pikëpyetje
Si mund ti bësh nerf Saitamës Nëse jeni fans i serive anime të One-Punch Man dhe jeni gjithashtu i dhënë pas videolojërave, jeni me shumë fat, pasi Bandai Namco njoftoi lojën e parë të saj për konsola One Punch Man:…
One-Punch Man më në fund ka një datë publikimi për sezonin e dytë
One-Punch Man, është një seri animesh dhe manga për heroin më të fortë të Tokës, i cili mund t'i mposhtë armiqtë e tij në një grusht të vetëm, më së fundi është gati të kthehet me një sezon të dytë të…