Vjen trailer-i gameplay më i fundit i One Piece: World Seeker
Sot Bandai Namco lëshoi ​​një trailer të ri të lojës së ardhshme anime One Piece: World Seeker për të festuar Jump Festa. Trailer-i është shumë gjithë-përfshirës, ai zgjat pothuajse pesë minuta dhe tregon disa aspekte të lojës, duke përfshirë botën…
One Piece World Seeker: Zbulohet data e lançimit & detajet e gameplay
One Piece World Seeker mori përmasa reale për fansat e tij të premten. Ajo do të jetë e disponueshme në 15 mars 2019 për PS4, Xbox One dhe PC. Për momentin nuk ka ende njoftime për Nintendo Switch edhe pse…