Tag: One Piece: Red

One Piece: Red zbulon trailer e parë dhe plot detaje
Filmi më i ri One Piece: Red ka sjellur një trailer e parë të këtij filmi anime dhe duke na dhënë detaje të reja mbi çfarë duhet të presim nga ky film. Gjithashtu në të gjejmë plot karaktere ekzistente në…
One Piece: Red jep datën e publikimit
One Piece: Red ka zbuluar një update të ri të datës së publikimit për të gjithë fansat jashtë Japonisë që shpresojnë të shohin edhe filmin e ri! Anime e One Piece kohët e fundit festoi një arritje të madhe me…