Tag: one piece odyssey

One Piece Odyssey Review
The Straw Hats e gjejnë veten përsëri në një aventurë të re dhe kësaj here të kapur nga një stuhi. Me anijen e tyre të ngecur në qiell, ata janë në gjendje të mbijetojnë përpara se të rrëzohen pranë ishullit…
One Piece Odyssey sjell një trailer të ri gameplay
Bandai Namco zbuloi një trailer të ri gameplay rreth lojës së saj më të fundit JRPG One Piece Odyssey të bazuar në serinë e famshme anime. Trailer i ri i gameplay u shfaq gjatë livestream të Summer Game Fest ku…
Zbulohen detaje të reja nga loja e re One Piece Odyssey
Një lojë e re e quajtur One Piece Odyssey dhe e bazuar në anime dhe manga e famshme One Piece është në zhvillim së fundmi dhe disa detaje të reja janë zbuluar. Falë një përditësimi në website e lojës, detaje…