Tag: one for all

Njoftohet sezoni 6 i My Hero Academia
My Hero Academia ka njoftuar se sezoni i gjashtë i animes tani ka përfunduar së krijuari. Sezoni i pestë i serisë filloi më herët këtë pranverë dhe përfundoi me 25 episode. Ka pasur disa ndryshime të mëdha gjatë rrjedhës së…
My Hero Academia zbulon rrezikun që sjell All Might
My Hero Academia shpjegoi rrezikun e vërtetë të All Might për Izuku Midoriya me kapitullin më të ri të serisë! Arc final i serisë origjinale manga të Kohei Horikoshi tani është në aktivitet të plotë dhe me çdo kapitull të…
My Hero Academia zbulon fatin e Izuku
My Hero Academia vazhdoi me publikimin  e një episodi këtë fundjavë, dhe fansat po ndjehen rebelë nga zbulimi i saj tronditës. Nëse nuk e dinit, azhurnimi i sezonit të fundit të pestë u përqëndrua tek Izuku pasi fuqia e tij…
One For All do të rikthehet në Patch 10.6 të League of Legends
Një prej mode-ve të preferuara të lojtarëve do të rikthehet Një prej mode-ve më të preferuara nga lojtarët e League of Legends, One For All, do të rikthehet në Patch 10.6 të lojës, me lojtarët që kanë fillaur të mendojnë…