Tag: On The Down Lo Tho

Yu-Gi-Oh bëhet viral falë fjalimit të Kaibës
Goku ka Vegeta, Ash Ketchum ka Gary Oak, Naruto kishte Sasuke, dhe Yugi Moto ka Seto Kaiba në ekskluzivitetin e animit të njohur Yu-Gi-Oh! por rivaliteti i fundit është bërë viral edhe një herë falë fansave të serialit që zbuluan…