fbpx

Tag: omega force

Samurai Warriors 5 vjen me risi në gameplay dhe grafika
KOEI TECMO Europe dhe Omega Force kanë prezantuar së fundmi lojën e tyre më të fundit të quajtur Samurai Warriors 5 e cila do t'iu sjellë lojtarëve një dramë historike epike. Historia e Samurai Warriors 5 nis pas luftës Onin…
Samurai Warriors 5 njoftohet për PC dhe konsola këtë verë
Loja më e fundit e serive aksion shumë të preferuar nga fansat e Omega Force 1 vs 1.000 është aktualisht në zhvillim, kështu që detajet mbi të janë pak të pakta për momentin. Samurai Warriors 5 sjell një ekskluzivitet të…