Tag: oled

Zbulohet Nintendo Switch i ri – ja kur mund ta merrni
Nintendo zbuloi së fundmi se një model i ri i Nintendo Switch po vjen së shpejti në treg. Edhe pse ky version nuk është quajtur Nintendo Switch Pro, ky version sjell shumë veçori dhe përmirësime në krahasim me modelin e…
Monitori i ri 55″ 4K OLED nga Alienware është vërtet mahnitës
Dell dhe Alienware sjellin "ekranin e madh" në botën e gaming Ekranet e mëdhenj nuk janë më veç për filma. Siç demonstroi dhe Nvidia vitin e kaluar me monitorët e saj 65", këtë vit janë Dell dhe Alienware ata që…