Episodi i parë i Noblesse merr shumë kritika nga fansat
Noblesse i Crunchyroll fiton popullaritet dhe fansa në ditët e tij të para. Në ketë sezon vjeshte të anime, shumë anime mund t’iu kenë tërhequr vëmendjen me episodin e tyre të parë por Crunchyroll ka vendosur që ketë radhë të…
Çfarë duhet të shohin fansat e anime këtë sezon vjeshte
Anime e reja të cilat do të dalin këtë vjeshtë dhe që duhet t’i shikoni Ndryshe nga sezonet e tjera, vjeshta kësaj here sjell shumë anime të cilat ndoshta nuk i kemi dëgjuar më përpara por nga të cilat nuk…