Tag: no way home

Andrew Garfield tregon se nuk do të luajë në No Way Home
Ylli i "The Amazing Spider-Man", Andrew Garfield mohon se ai do të kthehet në Spider-Man: No Way Home. Garfield luajti Peter Parker së bashku me Emma Stone në dy filma të Spider-Man, duke u përballur me armiqtë e Lizard (Rhys…
Zbulohet titulli përfundimtar i Spider-Man 3
Treshja fantastike e Spider-Man 3 bënë një rreng me të gjithë internetin dhe fansat e Marel, duke u shtirur sikur zbuluan titullin e filmit. Gjithsesi, pasi na e morën vëmendjen të gjithëve, përmes instagramit të Tom Holland mësuam titullin zyrtar…