Tag: no save point

Run The Jewels publikon videoklipin e Cyberpunk 2077
Single-i, "No Save Point", u shfaq në fillim të javës dhe tani kemi një video shoqëruese të El-P dhe Killer Mike duke interpretuar këngën e tyre, në një rikrijim plot me efkete të një magazine të Cyberpunk 2077.  Efektet dhe…