Tag: nip

Bad News Eagles humb ndaj NIP, s’kualifikohet nga Blast Premier
Bad News Eagles ishte pjesë e BLAST Premier Spring Showdown 2022 Europe dhe ku u përball gjatë ditës së djeshme kundër ekipit të Ninjas in Pyjamas. Gjatë përballjes së tyre kundër NIP, ekipi i BNE fatkeqësisht humbi me rezultatin 2…
Ninjas in Pyjamas mund të krijojnë një ekip në League of Legends
Një prej organizatave më të mëdha të esports do t'i bashkohet LoL Ninjas in Pyjamas, një prej organizatave më të mëdha të esports në Europë, duket se dëshiron të kthehet në League of Legends, sipas një tweet-i nga CEO i…