Tag: nightmare of the wolf

Netflix njofton sezonin e tretë të The Witcher
Netflix kishte shumë surpriza në pritje gjatë ngjarjes TUDUM, dhe një nga më të mëdhatë ishte njoftimi i sezonit të tretë të Witcher që ishte zyrtarisht i planifikuar para se sezoni i dytë të bëhej premierë. Tani që çdo shërbim…