Tag: night city wire

Kjo është gjithçka që ndodhi në Night City Wire të djeshëm
Episodi i pestë i Night City Wire, transmetimi zyrtar për Cyberpunk 2077, ka zbuluar detaje të reja mbi karakterin e Keanu Reeves, 'Johnny Silverhand, si dhe ka siguruar pamje në prapaskenë se si u krijua kolona zanore e frymëzuar nga…
Night City Wire i Cyberpunk 2077 do të vijë në 19 Nëntor
Episodi i pestë i Night City Wire për Cyberpunk 2077 do të vijë më 19 nëntor Gjatë kësaj të enjteje CD Projekt do të sjellë një episod të ri të Night City Wire. Episodi i pestë pritet të tregojë më…
Videoja e fundit e Cyberpunk 2077 tregon makinat që do të keni në lojë
CD Projekt Red ngre derën e garazhit të automjeteve të Cyberpunk 2077 në një trailer të ri, duke treguar pesë klasa automjetesh që do të drejtoni nëpër Night City. Kemi parë më parë vështrime dhe tease-e të automjeteve të Cyberpunk…
Më shumë detaje të Cyberpunk 2077 do të vijnë në episodin e ri të Night City Wire
Episodi i ri është caktuar për të hënën,10 gusht, në orën 18:00 Duke njoftuar stream-in e ri, zhvilluesi i saj thotë se "do të ndajë detaje rreth rrugëve që ndjekin personazhet në lojë, do t'ju tregojë llojet e armëve që…
Stream-i i gameplay-it të Cyberpunk 2077 do të vonohet disa javë
CD Projekt Red thotë se "diskutime më të rëndësishme po ndodhin tani dhe ne duam që ato të dëgjohen" Zhvilluesi i Cyberpunk 2077, CD Projekt Red ka vonuar vitrinën e tij dixhitale për lojën, të titulluar Night City Wire, për…
Më shumë për Cyberpunk 2077 do të zbulohet në qershor
CD Projekt Red do të bëjë stream Night City Wire në 11 qershor Mesa duket do të zbulojmë shumë më shumë për Cyberpunk 2077 së shpejti. CD Projekt Red ka njoftuar Night City Wire për 11 qershor, i cili mesa…