Tag: nier: automata

Xbox Game Pass humbet një nga lojërat më të mira
Abonentët e Xbox Game Pass dhe Xbox Game Pass Ultimate kanë humbur një nga lojërat e tyre më të vlerësuara këtë javë. Libraria e Xbox Game Pass përditësohet çdo javë me lojëra të reja dhe ndonjëherë lojërat tashmë në librarinë…
Nier: Automata do të vijë me një serial anime
Square Enix ka zbuluar se Nier: Automata është loja e radhës që do të kalojë në ekran. Kompania japoneze e prodhimit të animave dhe muzikës Aniplex dha premierë lajmin në kanalin e saj në YouTube përpara se lajmi të arrinte…
Nier: Automata po bombardohet me review negative në Steam
Mungesa e update-eve për Nier: Automata zhgënjen lojtarët në Steam të cilët përpiqen të tërheqin vëmendjen e Square Enix duke e bombarduar lojën me  reviews. Pas publikimit të tij në vitin 2017, Nier: Automata është bërë një hit i preferuar…
PlatinumGames hedh shenja drejt një njoftimi të madh në 27 Shkurt
Le të shpresojmë për diçka që lidhet me Nier: Automata PlatinumGames është duke u përgatitur për të bërë një tjetër "njoftim të madh" këtë muaj, pas fillimit të Kickstarter-it të saj, tani të suksesshëm për portet e The Wonderful 101.…
Platinum Games premton “njoftime të mëdha” për 2020
Platinum Games ka sjellë disa nga lojërat më të mira në dy gjeneratat e fundit, që nga Bayonetta në Nier: Automata dhe duket se studioja ka prapë projekte në horizont. Sado që projektet e reja të Platinum kanë qëndruar të…