Tag: nfs

Zbulohet gameplay nga Need for Speed Mobile
Lojës tjetër Need for Speed Mobile i kanë zbuluar gameplay përpara një njoftimi zyrtar. Videoja duket se tregon tre makina të shpejta që garojnë një hartë të madhe open world që tregon garat si në mjediset e ditës ashtu edhe…
Loja e ardhshme Need For Speed do të jetë next gen only
EA ka disa vite që na premton një lojë të re Need For Speed, por ka qenë e kursyer me detaje zyrtare ndërsa kompania lëviz rreth zhvillimit. Criterion Games, zhvillues të titujve të shumtë Burnout dhe Need For Speed: Most…
Zbulohet trailer-i i lançimit të Need For Speed Heat
Need For Speed Heat tregon shpejtësinë e saj në trailer-in e fundit Siç u zbulua disa ditë më parë, zhvillimi i Need For Speed Heat ka mbaruar dhe loja është gati për t'u lançuar në nëntor. Për këtë arsye, Electronic…