Adresa e Neymar në Twitch është bërë ban
Ban-i ka goditur një nga yjet më të mëdhenj të futbollit. Futbollisti i famshëm Neymar është bërë ban në Twitch. Momentalisht është e paqartë pse ka ndodhur kjo gjë. Ky është ban-i i parë i Neymar në Platformë. ❌ Twitch…
Neymar bëhet viral në Twitch me play-n më qesharak të CS:GO
Superylli i futbollit, Neymar arriti të krijonte një situatë mjaft interesante gjatë një prej lojërave të tij CS:GO, me klipin e Twitch që grumbulloi mijëra shikime më pas Gjatë një prej stream-eve të tij të fundit, 28-vjeçari ishte në një…
Ace i Neymar në CS:GO po çmend Twitch
Neymar u bë një sensacion në Twitch kur ai bëri stream CS:GO në 1 Tetor, dhe ai madje kishte mjaft aftësi, duke kapur një Ace me pistoletë. Më 1 Tetor, ai luajti pak CS:GO në Twitch, me mbi 110,000 shikues…
Neymar tregon aftësitë e tij në CS:GO me dy clutch 1v3
Braziliani duket se ka talent edhe në CS:GO Neymar njihet si një nga lojtarët e futbollit më të mirë momentalisht. Me një dhomë plot me trofe, si nga ekipi, por edhe individualë dhe një karrierë 10-vjeçare profesionale, ai është një…