Tag: netherrealm studios

Publikohen pamjet e para të gameplay të Mileena në Mortal Kombat 11
NetherRealm ka publikuar pamjet e para të gameplay të Mileena nga Mortal Kombat 11, dhe është aq brutale sa mund të prisni. Mileena ka beteja kundër Kitana, Dvorah dhe Kotal Khan në këto pamje dhe ajo nuk përmbahet aspak. Ju…
NetherRealm po punon me diçka që nuk është e lidhur me Injustice ose Mortal Kombat
Studioja mendohet të jetë duke punuar një projekt të ri. NetherRealm Studio është zhvilluesi i njohur për krijimin e serive të Injustice dhe Mortal Kombat, por nuk është se ka dalë shumë jashtë këtyre lojërave. Gjithsesi, sipas Ed Bon, një…
Gameplay i ri i Joker në Mortal Kombat 11 hedh shenja mbi Injustice 3
Për 6 ditë, Joker do të bashkohet me listën masive të Mortal Kombat 11 përmes 'early access', por përpara se keqbërësi i DC të arrijë në PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch dhe Google Stadia, NetherRealm Studios dhe Warner Bros.…
Traileri i ri i Joker në Mortal Kombat 11 është i përgjakshëm
Me pamje të shkurtra nga Batman Është mirë të shohësh dikë që e shijon punën e tij, edhe nëse kjo punë përfshin vrasjen brutale të luftëtarëve të Mortal Kombat 11. Joker është shtimi i parafundit i DLC-së së lojës së…
Mortal Kombat 11 lëshon teaser-in e ri të Joker
Lista e luftëtarve të Mortal Kombat 11 mesa duket do të marrë tone psikopatie këtë fillim viti. Pas eventit të festave të Mortal Kombat 11, Winter Wonderland, që u zhvillua javën e kaluar, loja ka marrë një trailer të ri…
Njihuni me Frost, personazhin e fundit të Mortal Kombat 11
Mortal Kombat literalisht lançohet sot. Përgjatë muajve NetherRealm ka zbuluar një nga një të gjithë personazhet që do të jenë në lojë. Ndaj kaq pranë lançimit studioja zbuloi edhe personazhin e fundit të listës. Emri i saj është Frost. Frost…
Mortal Kombat 11 shton Kitana në listën e personazheve
Një tjetër pjesëtare e listës së Mortal Kombat është konfirmuar përmes një TV Spoti për lojën që zbulonte Kitana si një luftëtare tjetër për MK 11. Kitana ka qenë gjithmonë një personazh që fansat e prisnin të vinte në lojë,…
Gjithçka që duhet të dini mbi brutalitetet e ardhshme të Mortal Kombat
Zbulohen pesë trailera të Mortal Kombat 11 Sot është një ditë e madhe për Mortal Kombat 11. Me eventin e zbulimit të saj kemi edhe një pirg trailerash për tu parë. Ndër to yllin e MMA, Ronda Rousey që flet…
Mortal Kombat 11 do të tregojë gameplay dhe personazhe javën që vjen
Account-i i Twitter-it të Mortal Kombat ka ndarë disa detaje se çfarë mund të presin fansat në eventin e javës së ardhshme. Sado që zbulimet do të lidhen kryesisht rreth gameplay-it, Mortal Kombat 11 do të japë disa të dhëna…