Tag: netflix movies

Alice in Borderland publikon pamjet e para për sezonin e 2
Alice in Borderland po përgatit sezonin dhe fansat mund të shikojnë rikthimin e adaptimit që tani. Netflix lëshoi ​​​​një përditësim mbi përshtatjen e mangës në Geeked Week. Siç mund ta shihni, një grup prej tre fotosh nga sezoni i dytë…
Netflix zbulon filmat që do të vijnë gjatë vitit 2022
Edhe pse jemi akoma në pandemia dhe bota nuk është stabilizuar akoma, kjo gjë nuk e ka penguar Netflix që të sjellë një larmishmëri të madhe filmash për vitin 2022. Por çfarë ka në plan Netflix të sjellë për vitin…