fbpx

Tag: nëntor

Among Us është loja më e shkarkuar e nëntorit në mobile por ka një problem
Përsëri loja më e famshme e momentit arrin të qëndrojë e para si loja më e shkarkuar por tashmë Among Us po has një problem Mesa duket Among Us përsëri nuk ndalet dhe qëndron në vendin e parë për numrin…
Lojërat falas të nëntorit në PlayStation Plus janë zjarr
Sony ka zbuluar lojërat falas që abonentët e PlayStation Plus do të marrin. Ky muaj është mjaft unik për shërbimin, pasi shënon lançimin zyrtar të PlayStation 5. Ndaj, në dallim nga zakonisht, lojtarët do të mund të marrin një total…