Need for Speed: Hot Pursuit remastered del muajin e ardhshëm
Need for Speed: Hot Pursuit remastered po vjen në PC, PS4, Xbox One dhe Nintendo Switch Një remaster i hitit të Criterion’s hit Need for Speed: Hot Pursuit është në rrugë e sipër dhe do të vijë së shpejti. Ju…
EA mendohet se po përgatit një remaster të Need for Speed: Hot Pursuit
Loja mendohet të vijë edhe në Nintendo Switch. Një thashethem i ri ka filluar të qarkullojë përsa i përket EA dhe serive të Need for Speed. Sipas këtij thashethemi Need for Speed: Hot Pursuit, që u lançua rreth një dekadë…