Tag: Need for Speed Heat

Zbulohet gameplay nga Need for Speed Mobile
Lojës tjetër Need for Speed Mobile i kanë zbuluar gameplay përpara një njoftimi zyrtar. Videoja duket se tregon tre makina të shpejta që garojnë një hartë të madhe open world që tregon garat si në mjediset e ditës ashtu edhe…
Need for Speed: Heat do të marrë crossplay në update-in e saj të fundit
Criterion do të vazhdojë me lojën e rradhës të Need for Speed. Në shkurt, Criterion Games mori kontrollin mbi Need For Speed sërish, duke e marrë punën aty kur e la zhvilluesi i Need for Speed: Heat, Ghost Games. Studioja…
Need for Speed Heat Review – Rikthimi që prisnim?
Garimi në Palm City, qytetin imagjinar që supozohet të jetë kryeqyteti botëror i garave në rrugë, është i gjithi rreth parave dhe reputacionit. Gjatë ditës ka gara të ligjshme në rrugë të mbyllura, me barriera sigurie, një turmë adhuruesish dhe…
Zbulohet trailer-i i lançimit të Need For Speed Heat
Need For Speed Heat tregon shpejtësinë e saj në trailer-in e fundit Siç u zbulua disa ditë më parë, zhvillimi i Need For Speed Heat ka mbaruar dhe loja është gati për t'u lançuar në nëntor. Për këtë arsye, Electronic…
Need For Speed: Heat vjen me 20 minuta gameplay
Së fundmi është marrë vesh lajmi se Need for Speed: Heat ka kaluar në "golden". Kjo do të thotë që zhvillimi i lojës ka përfunduar dhe se ajo është gati për tu lançuar. Për të përgatitur pak fansat, EA ftoi…
Traileri i ri i Need for Speed zbulon gameplay-in e lojës
Gjatë Gamescom 2019 një trailer i ri i gameplay-it të Need for Speed: Heat u tregua për publikun. Videoja tregonte makinat, opsionet e personalizimit dhe rikthimin e policave. Gjithsesi kur ikën ndonjëherë policat? NFS: Heat do të ketë opsione të…
EA premton se nuk do e prishë Need for Speed Heat me loot boxes
Zhvilluesi duket të ketë mësuar nga gabimet me Need for Speed: Payback. Fansat e serisë së Need for Speed mund të jenë më të qetë mbi instalimin e fundit të serive, sepse Need for Speed Heat nuk do të ketë…
Programi i Gamescom 2019
Guida e detajuar e panairit më të madh Europian Ritmi i lançimeve të lojërave mund të bjerë gjatë verës, por falë E3 dhe Gamescom, gamer-at gjithmonë kanë diçka për të pritur. Gamescom 2019 tashmë ka momentin e saj, ku të…
Publikohet traileri zyrtar i Need for Speed Heat
Dje ju njoftuam se sot do të zbulohej loja e re e Need for Speed dhe mund të themi se Need for Speed Heat duket shumë fantastike në trailerin e saj të ri. Përpara 24 orësh një countdown u shfaq…