Këto janë lojërat falas në PS Plus për muajin korrik
PlayStation ka zbuluar listën e lojërave falas në PS Plus për muajin korrik dhe sado që kualiteti i lojërave të përzgjedhura është i diskutueshëm, varieteti patjetër që nuk mungon. Lojërat falas të korrikut janë NBA 2K20, Rise of the Tomb…
Rocket League, NBA 2K20 dhe më shumë do të vijnë në ESPN2
Pandemia e vazhdueshme e coronavirus, i ka lënë rrjetet e sporteve mundësinë për të ripërzgjedhur transmetimet e tyre online, ndaj ESPN 2 do të sjellë Rocket League, NBA 2K20 dhe videolojëra të tjera për të mbuluar maratonën e saj 12…
Legjenda e Lakers, Kobe Bryant do të nderohet në Oscars muajin tjetër
Vdekja e Bryant është përhapur në të gjitha cepat e botës, përfshirë në Motion Picture Academy Pas vdekjes së parakohshme të 'point guard' së famshme të Los Angeles Lakers, Kobe Bryant, Academy of Motion Picture Arts & Science ka konfirmuar synimet…
NBA 2K20 dhe lojtarët i bëjnë homazh të ndjerit Kobe Bryant
Si ekipi i zhvillimit ashtu edhe lojtarët e lojës së NBA 2K20 në mënyrën e tyre, shfaqën respekt ndaj ikonës së ndjerë të basketbollit, Kobe Bryant. Ishte një ditë tragjike në botën e basketbollit (si reale ashtu edhe dixhitale në…
NBA 2K20 bëhet review bomb nga fansat në Steam për microtransactions
Kush ka futur basketboll te loja ime e kazinosë? NBA 2K20, loja më e fundit e serisë vjetore të basketbollit nga publikuesi 2K, u lançua muajin e kaluar dhe që tani është bërë review bomb nga përdoruesit në Steam dhe…