Tag: nathan drake

Kur do të vijë Uncharted: Legacy of Thieves në PC
Uncharted është një lojërat më të famshme që PlayStation ka si ekskluzive për platformën e saj. Dhe një leak i kryer së fundmi ka zbuluar se kur do të vijë Uncharted: Legacy of Thieves në PC. Ky informacion që Uncharted:…
Publikohet posteri i ri i filmit Uncharted
Përshtatja e ardhshme e filmit Uncharted, që do të dalë në kinema më 18 shkurt,sipas një posteri të ri. Më parë, posterat janë fokusuar kryesisht në Nathan Drake të Tom Holland dhe Victor "Sully" Sullivan të Mark Wahlberg, si dhe…
Fansave të Uncharted nuk po i pëlqen Tom Holland si Nathan Drake
Pas dhjetë vjetësh, përpjekjeve të shumta të dështuara dhe shtatë regjisorëve, filmi Uncharted më në fund do të arrijë në kinema në fillim të vitit të ardhshëm. Këtë javë, ne morëm trailerin tonë të parë për përshtatjen e videolojërave me…
Çdo gjë që dimë për filmin e Uncharted
Filmi i Uncharted bëri diku te 10 vite tashmë që është në zhvillim. Pasi Mark Whalberg fillimisht u nis që të luante vetë rolin e Nathan Drake, skenari dhe regjizori ndryshuan shumë herë. Shumë njerëz madje menduan se filmi nuk…
Aktori origjinal i Nathan Drake ka një mesazh për Tom Holland në filmin e Uncharted
Aktori Nolan North, që është dublanti i personazhit të Nathan Drake në lojërat e Uncharted, ka dërguar një mesazh për Tom Holland dhe Mark Whalberg tani që ata kanë filluar punën me filmin e Uncharted. Filmi i Uncharted ka patur…
Tom Holland i Spider-Man do të luajë Nathan Drake në filmin Uncharted
Aktori i Spider-Man: Homecoming Tom Holland do të jetë pjesë e kastit në filmin më të ri të Sony, Uncharted, në rolin e Nathan Drake. Holland  do të luajë Drake në moshë të re të bazuar në skenat e ngjarjeve…