Tag: naruto shippuden

Naruto po vjen në Fortnite
Bëhuni gati, Naruto: Shippuden do të vijë në Fortnite, konfirmuan Epic Games. Për momentin, nuk kemi asnjë detaj në lidhje me personazhet specifike apo artikujt e rinj, por të paktën e dimë se ngjarja e përfolur e crossover është në…
Boruto befason fansat me një promo të papritur
Anime-ja Boruto: Naruto Next Generations ka befasuar fansat me arc-un e saj më të fundit, "The Vessel Arc", i cili ka sjellë karakterin e shumëpritur të Kawaki nga manga në anime dhe episodi tjetër ka zbuluar një sneak-peak të ri…