Tag: Naruto Crossover

Fortnite leaks zbulon pamje të reja në Naruto Crossover
Nga të gjitha ekskluzivitetet dhe crossovers që janë përfolur për Fortnite, padyshim që ka pasur shumë entuziazëm rreth bashkëpunimit të përfolur prej kohësh me Naruto. Pas muajsh thashetheme dhe spekulimesh nga fansat, Epic Games konfirmoi zyrtarisht se një lloj crossover…