fbpx
H1Z1 ndryshon sërish emrin, tani quhet Z1 Battle Royale
Zhvilluesi i ri NantG premton kthimin në kohën e King of the Kill H1Z1 ka ndryshuar emrin. Sërish. Loja e cila nisi si një survival MMO dhe më pas u kthye në një battle royale nisi sezonin e tretë të…