fbpx

Tag: myths of the eastern realm

DLC e dytë Immortals Fenyx Rising Myths of the Eastern Realm është live tashmë
DLC-ja e dytë e Immortals Fenyx Rising është live tashmë. Myths of the Eastern Realm prezantojnë Ku si një hero të ri në një histori "bazuar lirshëm në një mit të njohur si 'Nuwa Mends the Qieells'". Mikel Reparaz i…
Zbulohet data e lançimit të Immortals: Fenyx Rising – Myths of the Eastern Realm
Data e lançimit të The Immortals: Fenyx Rising – Myths of the Eastern Realm DLC është zbuluar, dhe nuk do t’iu duhet të presni gjatë për të filluar aventurën përmes një mitologji krejt të re. Pjesa e dytë e DLC…