Trailer-i i ri i Spider-Man: Far From Home do iu bëjë të qani
Nëse ende nuk e keni parë Endgame, më mirë mos ta lexoni këtë artikull. Teksa Avengers: Endgame shkatërroi box office dhe zemrat tona në premierën e tij, Marvel është gati për të bërë bum-in e rradhës vetëm dy muaj më…
Spider-Man vjen me një kostum të ri në Far From Home
Spider-Man: Far From Home do të vijë në kinema me datë 5 korrik dhe Tom Holland ka zbuluar disa postera të rinj për filmin. Holland, i cili luan personazhin e Peter Parker dhe duhh vetë Spider-Man, i postoi këto imazhe…