Tag: my hero academia season 6

My Hero Academia zbulon trailer e Season 6
My Hero Academia është drejt fundit të manga dhe një trailer i ri për Season 6 e serisë anime ka ardhur. Mesa duket gjërat kanë filluar të lëvizin dhe një luftë e madhe po vjen. Dhe ky trailer na tregon…
Kur nis transmetimi i My Hero Academia Season 6?
My Hero Academia është një seri anime goxha e suksesshme që ka bërë goxha famë dhe sukses kudo në botë, si manga po ashtu edhe anime. Dhe me Season 6 e serisë të konfirmuar, më në fund kemi marrë një…