fbpx

Tag: my hero academia season 5

My Hero Academia tregon misionin sekret të Hawks
Season 5 i My Hero Academia nuk ka shumë që ka nisur dhe po merr vlerësime të miksuara nga fansat e kësaj serie. Gjatë premierës së kësaj anime u shfaq edhe Hawks për të cilin janë zbuluar disa të dhëna…
My Hero Academia Season 5 konfirmon rendin e episodeve të reja
My Hero Academia ka konfirmuar rendin e episodeve për Season 5! Anime-ja më në fund u kthye për sezonin e saj të pestë dhe me këtë vjen një festim i përvjetorit. Faqja zyrtare e My Hero Academia ka filluar të zbulojë informacione…
Tani mund të përdorni imazhe nga My Hero Academia si sfond në Zoom
Sezoni 5 i My Hero Academia do të dalë në fund të kësaj jave dhe duket sikur seria po shfrytëzon rastin për t'u dhënë diçka të veçantë fansave përmes Zoom. Gjatë kësaj periudhe të pandemisë së COVID-19 mbi 300 milion…
Cili është momenti më i shumëpritur gjatë sezonit të pestë të My Hero Academia?
Duke pritur për sezonin e ri fansat kanë zgjedhur momentin më të shumëpritur Sezoni i pestë është akoma duke u punuar dhe është planifikuar për t’u transmetuar gjatë muajit prill të vitit të ardhshëm. Fansat të cilët mezi po e…
Sezoni i ardhshëm i My Hero Academia do të sjellë shumë ndryshime
Trailer-i i ri na tregon shumë detaje rreth sezonit të pestë të My Hero Academia My Hero Academia nxori së fundmi trailer-in e parë për sezonin e pestë të serisë dhe iu ka treguar fansave disa nga heronjtë që do…