fbpx

Tag: my hero academia movie

My Hero Academia Movie 3 zbulon kostume të reja
My Hero Academia ka treguar pamjet më të mirë deri tani të kostumeve të reja që vijnë në filmin e tretë, World Heroes’ Mission. Së pari bënë tease përmes tre posterave misterioze për Izuku Midoriya, Katsuki Bakugo dhe Shoto Todoroki, por shpejt u konfirmua se këto…