Tag: mugen train arc

Demon Slayer | Cilët karaktere meritojnë një Spin-Off
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba ka mbaruar shfaqjen e saj (të paktën mangën), por ka kaq shumë hapësirë që seriali të zgjerohet në një univers të tërë tregimesh. Një premisë që shumë fansa të Demon Slayer dëshirojnë ta shohin është…
Demon Slayer zbulon se si demons janë krijuar
Demon Slayer kohët e fundit shfaqi Tanjiro dhe miqtë e tij duke mposhtur demonët e Entertainment distric arc, duke u prerë kokat vëllezërve e motrave të këqija të Gyutaro dhe Daki. Me një sezon të tretë të konfirmuar tashmë nga…
Kur do të publikohet sezoni 3 i Demon Slayer?
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba është një serial që shfaqet një herë në jetë. Seriali ka thyer pothuajse çdo rekord shitjesh, pavarësisht nëse flasim për anime apo manga. Për momentin, të gjithë sytë janë te sezoni i dytë, pasi episodi…