fbpx
Zbulohet logoja e Ms. Marvel, serialit të Disney+
Ikona të Marvel do të vijnë në jetë në Disney+ Një serial i Ms. Marvel është duke ardhur zyrtarisht në Disney+ dhe Marvel Studios u tregua i shkathët në D23 Expo për të treguar logon e re. Me vetëtimën ikonike…